DIGITAL

ADVERTISING

24

BANNER AD DESIGN, EMAIL ADVERTISING,

LANDING PAGE, LOGO DESIGN

AND OTHER STUFF FOR YOUR

ADVERTISIGN CAMPAGNE

CLIENT IS KING
 

ABOUT US

Esam nomainījuši savu nosaukumu no BanneruFabrika.lv uz BannerFactory.lv. Esam palielinājuši savu pakalpojumu klāstu. Šobrīd piedāvājam izveidot interneta reklāmas banerus, statiskas, animētas un html e-pasta izsūtnes, landing page (akcijas lapa) dizainu un html/css kodēšanu, paskaidrojoši un reklāmas video, Facebook reklāmas, Google AdWords un citu affiliate tīklu reklāmas, logo izstrāde un firmas identitātes dizains, jebkādus maketus drukai.

Savu darbību sākām 2006. gadā, un turpinām augt un attīstīties. Esam apguvuši jaunas prasmes un tehnoloģijas, palielinājuši kolektīvu ar zinošiem un prasmīgiem speciālistiem, kas spēj izveidot sarežģītas animācijas, modernu dizainu un pārzina jaunākās mediju tirgus tendences.
 

Interneta reklāmas baneris 24 stundu laikā? Pie mums tas ir iespējams.  Jebkuras sarežģītības baneru izstrāde - statisks JPG baneris, animēts GIF, vai flash aizstājējs - HTML5 baneris. Plānojat plašāku reklāmas kampaņu? Nepieciešamas e-pasta izsūtnes? Izgatavojam gan vienkāršas JPG vēstules, gan animētas GIF un html e-pasta izsūtnes. Papildus vajadzīga pagaidu akcijas lapa? Izveidosim oriģināla dizaina landing page. Landing page var būt vienkārša - JPG, jeb statika bilde, kā arī sarežģītāka - html/css kodēta interneta lapa.
 

Neipeciešams mājas lapā paskaidrojošs video, "kā tas strādā"? Animētu video izveidošana atbilstoši Jūsu prasībām un norādījumiem. Reklāmas video un rulīšu veidošana, adaptācija, koriģēšana.

 

Izveidot vai atjaunot uzņēmuma identitāti? Logo izveidošana 24h laikā? Arī tas ir iespējams! Izmaiņu skaits nav ierobežots. Strādājam, kamēr klients ir apmierināts.

Nepieciešams makets drukai? Reklāmas makets žurnālam, bukletam, katalogs vai plakāts? Izveidosim ātri un kvalitatīvi. Ja nepieciešama druka, piesaistīsim savus partnerus, kas par saprātīgām cenām nodrošinās kvalitatīvu un ātru druku.

 

Jūsu dizaineris ir atvaļinājumā vai slims, bet darbi negaida? Aizdosim kādu no savējiem augstu kvalificētajiem speciālistiem uz izdevīgiem nosacījumiem.

 

OUR WORK

Apskatiet dažus no mūsu darbiem. Interneta reklāmas baneri, e-pasta izsūtnes, landing page (akcijas lapas), Facebook reklāmas, logo dizains, drukas materiāli. Mājas lapa joprojām ir izstrādes stadijā - dažas sadaļas iespējams nav pieejamas vai nav pilnīgas.

WEB BANNERS

WEB BANNERS

CHECK OUR WORK

EMAIL ADVERTISIGN

EMAIL ADVERTISIGN

CHECK OUR WORK

LANDING PAGE

LANDING PAGE

CHECK OUR WORK

LOGO

LOGO

CHECK OUR WORK

VIDEO ANIMATION

VIDEO ANIMATION

CHECK OUR WORK

PRINT WORKS

PRINT WORKS

FIND OUT MORE

 
 

OUR CLIENTS

Mūsu klientu loks ir ļoti plašs. Sākot no maziem uzņēmumiem un privātpersonām, un beidzot, ar lielām reklāmas aģentūrām, interneta veikaliem, kreditēšanas iestādēm, bankām un lielveikaliem.

REFERENCES

"Mēs, Olimpiskā centra "Ventspils" sporta un mārketinga daļas komanda, pozitīvi atsaucamies par sadarbību ar Banneru fabriku. Mūsu pasūtījumi vienmēr veikti kvalitatīvi, gaumīgi un ātri, turklāt par pieņemamām cenām. Tieši šādu pakalpojumu sniedzēju vienmēr esam vēlējušies atrast." Olimpiskais centrs "VENTSPILS"

"Patīk uzņēmuma individuālā un pozitīvā attieksme pret klientiem un pasūtījumiem – vienmēr visi mūsu labojumi un komentāri tiek ņemti vērā, kā rezultātā saņemam radošus un kvalitatīvi izstrādātus bannerus."  Juris Vītols, Ankravs SIA

WHY US

FIT IN YOUR 
BUDGET
PRICE AND QUALITY GUARANTEE
 
SATISFACTION GUARANTEE
NOT SATISFACTION - MONEY BACK!
DUE DATE
FIRST DRAFT IN 24H
EASY TO ORDER
ŠOBRĪD MŪSU MĀJAS LAPA IR IZSTRĀDES PROCESĀ. LAI VEIKTU PASŪTĪJUMU - RAKSTIET MUMS!

GET IN TOUCH

Your message is successful!

TO PLACE ORDER OR ASK QUESTION, PLEASE FIL ENQUIRY FORM OR SEND US AN EMAIL!

Republikas laukums 3-619, Rīga, LV-1010

info@bannerufabrika.lv

+371 29244366