WEB

BANERI

Nosūtīt ziņu:

Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta!

BANERU REKLĀMAS REZULTĀTI

IR VIEGLI IZMĒRĀMI

BANERUS VAR IZVIETOT ATBILSTOŠI SAVAI AUDITORIJAI - VADOTIES PĒC INTERESĒM , VECUMA, DZIMUMA UN ĢEOGRĀFISKĀ NOVIETOJUMA

Interneta reklāmas baneri ir efektīvs veids, kā piesaistīt potenciālos klientus. Baneru reklāmas rezultāti ir viegli izmērāmi. Banerus var izvietot atbilstoši savai auditorijai - vadoties pēc interesēm, vecuma, dzimuma, ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Mūsdienās reklāma internetā, ja tā ir pārdomāta, vairs nav dārga, jo ļauj optimizēt auditoriju un izvēlēties maksāt tikai par klikšķiem uz banera. 

Piedāvājam izstrādāt klienta vajadzībām atbilstošus reklāmas banerus. Jebkura izmēra un sarežģītības baneri. Baneru dizains atbilstošs klienta prasībām. Izstrādājam gan oriģinālu dizainu, gan pielāgojam jau klienta izstrādāto.

Statisks JPG baneris - vienkāršs, bet efektīvs, to bieži izmanto dažādās affiliate mārketinga reklāmas kampaņās, Google AdWords un citās. 

Animēts GIF baneris  - joprojām nav zaudējis savu aktualitāti. Lētākais veids, kā tikt pie animēta interneta banera.

Animēts HTML5 baneris - praktiski neierobežota animācija. Efektīvākais veids, kā piesaistīt maksimālu potenciālo klientu uzmanību. HTML5 šodien aizstāj FLASH tehnoloģiju. Animēti baneri - efektīvākais veids uzmanības piesaistīšanai.

Google baneru izstrāde, izveidošana atbilstoši tehniskajām prasībām. Bezmaksas konsultācija baneru izstrādes un izvietošanas jautājumos. 

Ar interneta baneriem nepietiek? Vajadzīga e-pasta izsūtne vai "landing page"? Izveidosim visu nepieciešamo Jūsu interneta reklāmas kampaņai!

 

banera-dizains
baneru-dizains
jpg-baneris
jpg-baneru-dizains
banera-dizains
statisks-baneris
efektivs-dizains
efektivs-baneris
efektivs-banera-dizains
baneru-izveide
baneru-izstrade
baneru-veidosana
baneris-dizains
baneris-dizains
baneris-dizains
gif-baneris-dizains
baneris-bannerfactory
banneractory-baneri
baneri-paraugi
gif-banera-paraugs
banera-paraugs
animets-gif-baneris
banera-paraugs